Zwroty i reklamacje

Jak dokonać zwrotu?

Coś jednak Ci nie podpasowało lub musisz akurat odpuścić? Nie ma sprawy byku – każdy Klient zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku (Dz.U. 2014r. poz 827 ze zm.) może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia. Spisz odpowiednie oświadczenie ze wzoru i podeślij nam je na maila [email protected]. W kolejnych krokach wyjaśnimy Ci, jak odesłać towar. Kasę odzyskasz już w ciągu 14 dni, bezpośrednio na konto.

Coś Ci nie pasuje?

Każdy prawdziwy bojownik wie, że nikomu nie można ufać. Nie jesteś pewny, czy nie chcemy Cię wykiwać? Bardzo dobrze – rzuć okiem na naszą politykę. Z naszej strony gwarantujemy, że nie masz się czego obawiać. Jeśli tylko coś będzie nie tak, na pewno się dogadamy.

Jak złożyć reklamację?

Nasze produkty z jakiegoś powodu nie spełniły Twoich standardów? A może masz problem z czymś innym, np. przesyłka była uszkodzona lub niekompletna? Wal śmiało! Reklamację możesz zgłosić Administratorowi serwisu w terminie 14 dni od daty realizacji zamówienia. Tak jak w przypadku zakupów w normalnym sklepie, przez 2 lata obowiązuje nas rękojmia. Napisz roszczenie i wyślij je na [email protected] lub nasz adres, który znajdziesz w zakładce kontakt.Po otrzymaniu papierów na pewno rozpatrzymy je w ciągu 30 dni. Zawsze podchodzimy do tego na poważnie, dlatego postaramy się znaleźć najlepsze wyjście z każdej sytuacji. Zależy nam na tym, byś był w pełni zadowolony, ale każdemu może się zdarzyć wpadka. Jeśli nie uda nam się zabrać Cię do Albańskiego Raju, zrobimy wszystko, by Ci to zrekompensować. Na podstawie zapisów Kodeksu Cywilnego wspólnie ustalimy co zrobić, np. podeślemy Ci nowy towar albo zwrócimy kasę.

Wzór odstąpienia od umowy