Dostawa i formy płatności

Jak złożyć zamówienie?

Potrzebujesz wsparcia? Specjalne zamówienie dotrze prosto w Twoje ręce. Wybierz jeden smak albo odważ się sprawdzić wszystkie opcje. W jednej zgrzewce dostaniesz aż 24 sztuki produktu. Zrób zapasy lub podziel się ze swoją ekipą, by podbić miasto. Zapłać wygodnie przez PayU lub zrób przelew – bez zbędnych formalności czy niepotrzebnych papierów. Wystarczy kilka kliknięć i zabieramy się do roboty, tak byś szybko mógł dostać najlepsze energetyki oraz przekonać się, co potrafią.

Jakie są opcje dostawy?

Twoja działka Albańskiego Raju zostanie dostarczona pod wskazany adres, przyniesiona przez zaufanego kuriera. Nie będziesz przecież nigdzie biegać – rozsiądź się wygodnie w swojej bazie i zaczekaj na przesyłkę. Zamówienie zostanie zrealizowane tak szybko oraz opłacalnie, jak tylko to możliwe. Bezpiecznie zapakowana zgrzewka bez problemu przetrwa transport, a puszki będą od razu gotowe do opróżnienia. Zacznij się do tego przyzwyczajać, bo ten smak i działanie na pewno Cię wkręcą!

Dorwij Albański Raj!

Przydałby Ci się dodatkowy kop? Nasz towar to produkty premium, dlatego znajdziesz je nie tylko w sklepach. Na pewno będziesz chciał zrobić sobie zapasy – złóż zamówienie przez Internet! Chcesz mieć Albański Raj zawsze pod ręką? Po co kupować po kilka puszeczek, strzel od razu całą zgrzewkę. Tylko uważaj, żebyś nie przesadził – to prawdziwa petarda! Po złożeniu zamówienia zaraz dostaniesz info, co dalej. Będziesz mógł śledzić przesyłkę i dowiesz się, kiedy odwiedzi Cię kurier. Dzięki temu wygodnie odbierzesz paczkę tam, gdzie tylko masz ochotę. Szczegółowe warunki dostawy i form płatności określa regulamin.